Uczniowie klasy 3B i 3D wzięli udział w projekcie BAKCYL, przygotowany przez Warszawski Instytut Bankowości. Głównym celem projektu jest wzrost wiedzy finansowej i umiejętności korzystania z usług finansowych wśród uczniów, przy zaangażowaniu sektora bankowego, który potwierdza w ten sposób społeczną odpowiedzialność i troskę o edukację finansową młodego pokolenioa Polaków. Warsztaty obejmowały  następujące tematy:

- Pożyczaj z głową

- Mądre inwestowanie

- Finanse na całe życie

Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poznali podstawowe zasady prawidłowego sporządzania budżetu

- zrozumieli znaczenie oszczędności i korzyści, które płyną z systematycznego oszczędzania

- będą wiedzieli jak bezpiecznie korzystać z różnych produktów kredytowych

Zajęcia prowadzone były przez wolontariuszy, którzy nawiązali bezpośredni kontakt z młodzieżą.