W dniu 4.03.2016 (piątek) w godzinach 18:00-20:00 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów klas szóstych wraz z rodzicami na "Drzwiach Otwartych". Podczas uroczystego spotkania na sali gimnastycznej zaproszeni goście zapoznali się z ofertą edukacyjną naszego gimnazjum na rok szkolny 2016/2017, przekonali się na własne oczy o tym jak dbamy o rozwój talentów naszych wychowanków. W trakcie części artystycznej nasi uczniowie udowodnili, że potrafią nie tylko tańczyć, śpiewać i grać na instrumentach, ale również posiadają niesamowite zdolności aktorskie.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej, uczniowie klas szóstych i ich rodzice mogli odwiedzić nasze pracownie, porozmawiać z nauczycielami oraz wziąć udział w różnych pokazach, grach i konkursach, które przygotowaliśmy na tą wyjątkową okazję.

Drodzy szóstoklasiści - dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję spotkać was ponownie już jako uczniów naszego gimnazjum.