Logo Waszej firmy na strojach naszej szkoły

W związku z uczestnictwem naszej reprezentacji w finałach Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Chłopców, które odbędą się w Lublinie w dniach 4-7.06.2015r., ogłaszamy akcję „logo Waszej firmy na strojach sportowych naszej Szkoły”.

Wszyscy podejmujący współpracę, przez udzielenie wsparcia finansowego na zakup nowych kompletów meczowych, otrzymają podziękowania od dyrekcji szkoły. Przy wsparciu akcji kwotą min. 300,00PLN*, sponsor będzie miał prawo do prezentowania swojego LOGO na kompletach meczowych reprezentacji naszej szkoły w celach promocyjnych swojej działalności**.

SPORT jest medialny . Kojarzy emocje młodości, elementy rywalizacji, wartości fair play oraz zdrowego stylu życia. Łączy pracowite osobowości, wielkie talenty, pomaga wierzyć we własne możliwości. Jest najchętniej wspieraną przez sponsorów dziedziną, gdzie firma może wyrazić swój udział i poparcie dla sportowych idei. Podkreśla więzi z lokalną społecznością, może przedstawiać komercyjne usługi lub marki dodając im pozytywnego wizerunku.

Zainteresowanie SPORTem stało się zachowaniem nowoczesnym i BIZNESowym. Największe polskie obiekty sportowe, najlepsze drużyny, prestiżowe imprezy noszą nazwy znanych firm. Budują ich wizerunek i pozycję rynkową.

Kreowanie mody na aktywne spędzanie wolnego czasu powoduje z roku na rok zwiększone zainteresowanie mediów wydarzeniami sportowymi, a tym samym może pomóc prezentacji Państwa firmy wśród klientów. Widowiskowość, sukces, a także popularność siatkówki dodatkowo wzmocni przekaz o Państwa usługach i produktach.

Zapraszamy do współpracy

Oto najważniejsze sukcesy Gimnazjum nr 8 z ostatnich lat:

- Wicemistrzostwo Polski w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Ogólnopolskiej Gimnazjady w Halowych Grach Zespołowych – Kołobrzeg 2014

- Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – Bełchatów 2014

- Mistrzostwo Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – Łódź 2014

- Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców – Burzenin 2014

- Mistrzostwo Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców – Łódź 2014

- Wicemistrzostwo Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców – Łódź 2013

- Mistrzostwo Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców – Łódź 2013

- Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców – Łódź 2013

Oraz wiele medali z poprzednich lat i uczestnictwa w finałach Mistrzostw Polski.

* wpłat można dokonywać na konto Rady Rodziców Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łodzi

** o wielkości logotypu i miejscu umieszczenia na komplecie decyduje wysokość wsparcia oraz kolejność włączenia się w akcję

W niedzielę 24 maja młodzież z naszej szkoły brała udział w wieczorku artystycznym poświęconym wszystkim Mamom. W pobliskim kościele uczniowie recytowali wiersze znanych poetów poświęcone matce. Całości dopełnił występ młodego akordeonisty O. Stachowskiego. Wprowadzenie wygłosił ksiądz  P. Markowski.

W rozgrywanych w dniach 21-22 maja 2015r. Mistrzostwach Łodzi Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców tryumfowały pary z Publicznego Gimnazjum nr 8. W turnieju organizowanym na piaszczystych boiskach Gimnazjum nr 8, "Ósemkę" reprezentowały trzy pary wystawione przez trenera/nauczyciela Bartłomieja Ostrowskiego (jedna dodatkowo z racji wakującego miejsca po nieobecnej parze z innej szkoły), mianowicie Łukasz Rajchelt/Jakub Brdak, Mikołaj Filanowski/Bartosz Michalak oraz Kacper Fryczak/Jeremi Pawliczak. Ta ostatnia musiała uznać wyższość pary Rajchelt/Brdak w meczu o wejście do półfinału mistrzostw. I tak obie pary z ósemki w półfinale spotkały się z parami reprezentującymi Gimnazjum SMS M. Gortata. W obydwu potyczkach lepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum nr 8. Para Filanowski/Michalak pokonała 2:0 parę Mączkowski/Pietrzak, a duet Rajchelt/Brdak po tie-breaku zwyciężyli z Sługockim/Krzystankiem. W finale Rajchelt/Brdak zdecydowanie pokonali swoich szkolnych kolegów Filanowskiego/Michalaka stosunkiem 2:0 i sięgnęli po złote medale. W meczu o brąz spotkały się pary z Gimnazjum SMS MG, i tu nastąpiła niespodzianka gdyż 2:1 wygrała para do tej pory notowana niżej, mianowicie Mączkowski/Pietrzak.
Więcej informacji w zakładce: osiągnięcia-sport

15 V klasa I a zorganizowała dzień muzyki filmowej.  Uczniowie wybrali najbardziej znane melodie filmowe, pogrupowali je na: film fabularny, seriale i bajki. Od rana w piątek prezentowali tę muzykę przez radiowęzeł, a w czasie długiej przerwy odbył się konkurs na rozpoznawanie, z jakiego filmu pochodzi dana melodia. Wszystkie osoby, które prawidłowo skojarzyły melodię z filmem, otrzymały słodką nagrodę - ciasto własnoręcznie upieczone przez uczniów klasy I a.

W czwartek 14 V uczniowie naszej szkoły: Marta Radzikowska IID i Artur Marat IIA wzięli udział w III Międzyszkolnym Konkursie "Młody sanitariusz" organizowanym przez Gimnazjum nr 26.Konkurs składał się z części teoretycznej oraz praktycznej - uczniowie udzielali pierwszej pomocy w konkretnych sytuacjach, które mogą się zdarzyć w rzeczywistości. Nasi uczniowie przygotowywani przez nauczycielkę edukacji dla bezpieczeństwa -  p. Inezę Wilkowską byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce w tym konkursie. Serdecznie im gratulujemy tego sukcesu.