Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)

Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łodzi

to może być także

twoja6

W dniu 2.03.2015r o godzinie 1800- 2000

Odsłuchaj zaproszenie

Nasz oferta

Najlepsza szkoła w galaktyce

28 stycznia Samorząd Uczniowski przygotował apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2014/2015. Młodzież naszego gimnazjum mogła poznać osiągnięcia uczniów naszej placówki a także klasy wyróżniające się najlepszą frekwencją. Uczniowie biorący udział w konkursach organizowanych przez władze SU otrzymali pamiątkowe wyróżnienia, dyplomy i nagrody. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wspaniałą pracę, zachęcając do dalszego wysiłku i życząc udanych ferii zimowych.

W dniach 15.01 - 22.01.2015 r. w bibliotece szkolnej została zaprezentowana wystawa " Łódź - miasto niezwykłe..."Czytelnicy mieli okazję zapoznać się z publikacjami, opracowaniami oraz pięknymi albumami przedstawiającymi Łódź. Wystawa została wzbogacona ciekawymi cytatami znanych literatów, reżyserów filmowych i aktorów.

W czwartek klasa III F zorganizowała Dzień Kolorów. Podczas dużej przerwy uczniowie rozdawali kolorowe balony i uśmiechy. Na korytarzu I piętra przygotowana była wystawa, z której można było dowiedzieć się jak poznać charakter po kolorach.