Dodatkowy nabór do klas I na rok szkolny 2015/2016

będzie trwał od 3.07.2015 do 10.07.2015.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie doskonali wyboru!

UWAGA!!!

Uczniowie przyszłych klas pierwszych nie kupują podręczników, są one dotowane przez MEN.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, w poniedziałek 22 czerwca klasa 1c przygotowała Światowy Dzień Turystyki. Celem było przybliżenie miejsc wartych odwiedzenia, ale mniej
popularnych. Uczniowie przygotowali informacje i plakaty na temat Cypru, Malty, Nowej
Zelandii, Czarnogóry, Półwyspu Arabskiego i ciekawych miejsc w Polsce. Uczniowie innych klas mieli za zadanie odpowiedzieć na zestaw pytań. Odpowiedzi na zadawane pytania można było uzyskać z prezentowanych plakatów, lub od osób prezentujących dany kraj. Nagrodą były słodycze. Klasa 1c zwróciła również uwagę na bezpieczeństwo podczas wakacji przygotowując plakat i odgrywając scenkę na temat tego, co powinniśmy zabrać ze sobą na górskie wędrówki.

W dniu 24 czerwca 2015 r. naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 140 w Łodzi. Młodzież z Koła Teatralnego zaprezentowała przedstawienie "EkoSmerfy", nie zabrakło wspólnych zabaw edukacyjnych, a także słodkiego poczęstunku.

Kiermasz podręczników używanych odbędzie się w poniedziałek (22.06.2015 r.)
w godz. 16:00 - 17:00 na placu przed szkołą.
Spis podręczników na stronie został zaktualizowany na lata 2015/2016.