Budujemy nowy kompleks sportowo-edukacyjny
w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Kiermasz podręczników używanych

odbędzie się

w poniedziałek (20.06.2016 r.) w godz.16.00 - 17.00.

Podręczniki sprzedają tylko obecne trzecie klasy drugim :)

W bibliotece szkolnej  w dniach 10.06 – 15.06.2016r. miała miejsce wystawa prac uczniowskich „Polska Numizmatyka XVII -XVIII wiek”. Czytelnicy mogli  poznać ciekawą historię pieniądza, jego funkcje i rodzaje. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród klas pierwszych.

W dniu 2.06.2016r podczas trwania Mistrzostw Łodzi w Siatkówce plażowej dziewcząt odbył się w naszej szkole "Dzień Zdrowia". Sponsorem produktów był Carrefour Łódź ul. Szparagowa.

W dniu 27.04.2016 klasa 3c  wraz z wychowawczynią panią A. Potębską oraz nauczycielką języka niemieckiego panią M. Czajką uczestniczyła w lekcji języka niemieckiego w plenerze. Była to gra miejska "Stadtrallye" ulicą Piotrkowską i nie tylko. Gra miała swój początek na Placu Wolności, uczniowie otrzymali  karty pracy, zgodnie z którymi rozwiązywali w grupach zadania. Była to "Dutschstunde", więc i cała gra odbywała się w tym języku. W grze miejskiej uczestniczyła również klasa 3d z wychowawczynią panią H. Kowalczyk, ta lekcja miała miejsce 6 maja 2016. Obu klasom podobały się zajęcia lekcyjne w takiej formie, jedynie 3c nie dopisała pogoda, w kwietniu było niestety zimno.