Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)

Wyniki konkursu języka angielskiego "So good at English"

I miejsce - Ola Dłużewska kl. III e
II miejsce - Weronika Brzezińska kl. III d
III miejsce - Karolina Sajdak kl. III b

Gratulujemy

W kwietniu br. uczennice klasy IIe: Julia Moks, Julia Myszak, Paulina Korytek, Natalia Stebelska, Natalia Nowicka pod opieką p. Barbary Waingertner zdobyły WYRÓŻNIENIE w konkursie "ŁÓDŹ BUDUJE". Jak zmienia się Twoje Miasto!". Organizatorem konkursu jest Prezydent Miasta Łodzi, a udział w nim mogła brać młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest poszerzenie i rozpropagowanie wiedzy na temat budującej się Łodzi oraz ukazanie Miasta Łodzi jako aglomeracji zmierzającej ku nowoczesności w sferze infrastruktury. Zdobywczyniom wyróżnienia gratulujemy.

W dniu 8 04 2014 r. uczniowie klasy I b pod opieka p. Barbary Waingertner wzięli udział w konferencji naukowej " W 220 rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej" w Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Sesja została przygotowana w ramach projektu edukacji patriotycznej " O Wolność, Całość i Niepodległość w 220 rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej". Bardzo nam się podobały wykłady pogłębiające naszą wiedzę o Insurekcji z 1794 roku.
W szkole uczniowie klasy Ib przygotowali i rozdali ulotki rozpowszechniające i utrwalające wiedzę o 220 rocznicy Insurekcji Kościuszkowskiej.

W dniu 11.04.2014 r. świetlica w naszej szkole zamieniła się w teatr. Uczniowie z klasy II c wystawili bajkę pt." Królewna Śnieżka" dla dzieci z Przedszkola nr 140 w Łodzi. Przedstawienie wzbudziło ogromny zachwyt u bardzo wymagającej publiczności :) Na zakończenie spotkania został przygotowany poczęstunek, podczas którego dzieci miały możliwość porozmawiania z aktorami i swoimi ulubionymi postaciami.

W niedzielę, 13 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum brali udział w dorocznym Marszu dla Jezusa, który w tym roku zbiegł się z XXIX Światowym Dniem Młodzieży. Delegaci  odebrali lampiony z "Kanonizacyjną Iskrą Miłosierdzia" - to przygotowanie do kanonizacji Jana Pawła II. „Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia” powstała na wniosek stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, jako pierwszy specjalny lampion z rąk kard. Dziwisza odebrał prezydent B. Komorowski, w czasie uroczystości w Krakowie-Łagiewnikach 30 marca br.

dziennik

Ul. Żubardzka 26