Zobacz pozostałe zdjęcia:

13 czerwca braliśmy udział w organizowanych przez Miasto Łódź oraz Archidiecezję Łódzką obchodach Dnia Papieskiego, upamiętniającego trzydziestą rocznicę pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w naszym mieście.
Poczet sztandarowy wraz z delegacją uczniów przybył na główną część uroczystości, która odbyła się przed Urzędem Miasta Łodzi, następnie młodzież udała się do katedry na uroczystą Mszę Św.

W szkolnym turnieju siatkówki plażowej wzięło udział 12 zespołów. Zwyciężył zespól ... - w składzie Dominik Wągiel (2a), Alan Prądzyński (1a), Sebastian Szkudlarek (1a), który w finale pokonał drużynę POWERTEAM, w którego składzie wystąpili: Kacper Pakos (1a), Marcin Natorski (1a) oraz Zuzanna Dębowska (2a). W meczu o III miejsce spotkały się zespoły FANATIC oraz BLACKS. Zwyciężyli FANATIC - Kacper Jędrasik (1a), Bartłomiej Sochaczewski (2d), Dominik Machnik (2c). Czwarte miejsce ostatecznie dla Tomasza Wegnera (3b), Dawida Życkiego (3b) i Mateusza Natorskiego (1a) z zespołu BLACKS.
Indywidualnym wyróżnieniem wręczonym dla najlepszego zawodnika turnieju został nagrodzony Dominik Wągiel z klasy 2a, reprezentujący zespół ....

W sobotę 27 maja wolontariusze z naszej placówki brali udział w akcji sprzątania prawosławnej części cmentarza na Dołach. Razem z młodzieżą w pocie czoła pracował także proboszcz Parafii Prawosławnej w Łodzi- ks. Eugeniusz Fiedorczuk. Dziękujemy za wspaniałą lekcję, dzięki której możemy powtórzyć powiedzenie znane już w starożytności:"Słowa uczą, przykłady pociągają".