Szanowni Państwo,

W obecnej edycji Budżetu Obywatelskiego zgłosiliśmy zadanie dotyczące utworzenia w naszej szkole profesjonalnej pracowni językowej na 28 stanowisk. Projekt zakłada remont pracowni, jej umeblowanie i wyposażenie w nowoczesny sprzęt multimedialny i różnorodne pomoce dydaktyczne.

W związku z tym, że w naszej szkole uczymy aż 5 języków obcych - języka angielskiego, języka niemieckiego, języka hiszpańskiego, języka francuskiego i języka włoskiego, potrzebujemy profesjonalnej pracowni językowej, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych nastolatków i zaproponować im naukę języków z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wszystko po to, aby lekcje języka obcego były ciekawe, interesujące i niezwykle atrakcyjne. Chcemy pokazać, że nauka języków wcale nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może stać się czystą przyjemnością i prawdziwą przygodą. Chcemy zabrać Państwa dzieci w niesamowitą podróż po świecie języków obcych, a do tego potrzebujemy Państwa głosów. Jeśli językowa przyszłość Państwa pociech nie jest Państwu obojętna, prosimy o oddanie głosu na nasz projekt B0035TW.

Głosować można w wersji papierowej

w dniach 10.09 - 18.09

i w wersji elektronicznej w dniach 10.09 - 09.10

Głosuj na B0035TW!

Twój głos ma znaczenie!

Rozpoczęcie roku szkolnego 1.09.2016r

9:00 - klasy II i III

10:00 - klasy I

Budujemy nowy kompleks sportowo-edukacyjny
w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Kiermasz podręczników używanych

odbędzie się

w poniedziałek (20.06.2016 r.) w godz.16.00 - 17.00.

Podręczniki sprzedają tylko obecne trzecie klasy drugim :)

W bibliotece szkolnej  w dniach 10.06 – 15.06.2016r. miała miejsce wystawa prac uczniowskich „Polska Numizmatyka XVII -XVIII wiek”. Czytelnicy mogli  poznać ciekawą historię pieniądza, jego funkcje i rodzaje. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród klas pierwszych.